Detaylar

Kategori 8. GRADE
Yayıncı KURMAY YAYINLARI
Liste Fiyatı 46.00
Format GENEL
Barkod 9786057575913
Yayın Tarihi 0000-00-00

8 NEW MORE & MORE ENGLISH PRACTICE BOOK+(SÖZLÜK)

2019-2020 MEB’na bağlı okullarda okutulacak İngilizce kitapları ile birebir uyumludur.
Öğrencilerimizin ünite kelimelerini öğrenmeleri için kullanışlı sözlüğümüzü ve yine 8. sınıf kitabına ait tüm programı içeren 3 adet posterimiz bu sene de hediye olarak veriyoruz.
Kitabımızda öğrencilerimizin LGS’de karşılarına çıkabilecek tüm kelime ve kalıplara yer verilmiştir. Her ünite sonunda Exam Tips başlığı altında LGS sınavına yönelik ipuçları ve pekiştirici örnekler bulunmaktadır.
Ayrınca yine her ünite sonunda LGS provası niteliğinde bir test bulunmaktadır.
Kelime etkinleri ile öğrendikleri yeni kelimeleri pekiştirmeleri için bolca alıştırmalar eklenmiş olup etkinlikler kolaydan zora sarmal yapıda düzenlenmiştir.
Dilbilgisi konu anlatımları ile hedef dilbilgisi yapılarını öğrenmesi için özet dil bilgisi açıklamaları Study Tips başlığı altında özet olarak öğrenciyi sıkmadan verilmektedir.
Öğrencilerimizin öğrendikleri kelimeleri, yapıları ve dilbilgisi kurallarını cümle içinde görmeleri için okuma metinleri ve diyaloglar vardır.
Her üniteye başlamadan önce önemli kalıplar işlenmekte, ünite başında ünite ile ilgili kazanım kelime etkinlikler bulunmaktadır.
Her ünitede kelime bilgisini ve gramer bilgisini içeren 2 ya da 3 okuma metni bulunmaktadır.
Kitabın en sonunda Grammar Reference başlığı altında özet tablolarla dil bilgisi kuralları verilmektedir.
İhtiyaç duyan öğrencinin gerektiğinde yararlanması için ilgili ünitelerde Grammar Reference sayfalarına göndermeler yapılmıştır.
Yine kitabın en sonunda düzensiz fiiller tablosu bulunmaktadır.
8. sınıf öğrencisinin İngilizce seviyesine tam olarak uygun hazırlanmıştır. Görsellerle desteklenmiş, öğrenciyi sıkmayan modern tasarımı vardır.
Etkileşimli akıllı tahta özelliği bulunmakta, etkileşimli akıllı tahta için www.kurmayokul.com adresine başvurabilirsiniz.

Etiketler

NEW MORE & MORE

Satış

46.00
Liste Fiyatı : 46.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim