Detaylar

Kategori MORE İLKOKUL
Yayıncı KURMAY YAYINLARI
Liste Fiyatı 25.00
Format GENEL
Barkod 9786052310977
Yayın Tarihi 0000-00-00

3 NEW MORE & MORE STORİES (HİKAYE) İADESİZDİR

3. sınıflarda hikâyeler, 16 sayfadan oluşmaktadır. Her hikayenin son 3 sayfası etkinlik için ayrılmıştır. Etkinlik cevap anahtarlarını www.kurmayokul.com adresinden PDF halinde indirebilirsiniz veya akıllı tahta (etkileşimli tahta) versiyonunu indirerek cevap anahtarlarına ulaşabilirsiniz.
Hikayelerin künye sayfalarının olduğu kısımda 2 farklı QR kod yer almaktadır. Biri ses dosyaları uygulaması diğeri de arttırılmış gerçeklik uygulaması içindir.

Ses Dosyaları uygulaması:

IOS ve Play Store’da More&More Audio ismi ile uygulamamız yer alıyor. Künye kısmındaki kodu okutarak veya More&More Audio ismi ile indirerek hikayelerin ses dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Arttırılmış Gerçeklik uygulaması:

Hikayelerin ses dosyaları hazırlandıktan sonra Arttırılmış Gerçeklik uygulaması için hazırlıklara başlanacak. Künye kısmındaki kodu okutarak uygulamayı telefona indirebilirsiniz. Öğrenci ilgili sayfaya telefonu tuttuğu zaman telefon ekranında görüntüye ve ses ulaşabilecek.

Akıllı Tahta:

Her hikayenin akıllı tahta uygulaması www.kurmayokul.com adresinde yer alacak. Akıllı tahtalarda kullanıldığı gibi bilgisayarda da kullanabilirsiniz. Akıllı tahtaları Pardus uyumlu.

Emeği Geçenler

Yazar   : OSMAN KARAKULA

Etiketler

NEW MORE & MORE

Satış

25.00
Liste Fiyatı : 25.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim